15. 07. 2024   O nás   Agility   Flyball   Frisbee   Sponzoři   Naši členové   Úspěchy   Akce   Fotogalerie   Video   Odkazy   Kurz

 


Lesní azylChata u KomorníkaVlčí doupěŠachový klub ve StrmilověJindřichohradeckovodlitniRomantikaUbytování velkých skupinChata na SamotěPronájem rekreačních objektůHotel ve StrmilověRybářstvíGambit

 
00.00.0000:

Zpět na úvodní stránku
Opus Dei

Kontaktujte nás:
agilitysezemice@seznam.cz

Předseda klubu:
Altová Zdeňka
mobil: 776 256 496

Člen výboru:
Novotná Renata KURZ
mobil: 606 357 981
agi.max@seznam.cz

Člen výboru:
Nováková Petra
mobil: 732 901 626


EXTREME AGILITY neděle

A máme to za sebou!!! Námi tolik obávaný víkend. Nakonec to, čeho jsme se báli, bylo naprosto v pohodě, a to, co jsme tentokrát trochu opomíjeli přes větší starosti jinde, bylo na houby. Tím myslím počasí. Celý den nám propršel, ale byla to podle mě jediná chybička na jinak naprosto super dni.

Co víc mám asi tak napsat? Od rána lilo jak z konve, takže koně svoje dostihy odpískali. A my, kteří jsme tuto akci paradoxně pořádali na žádost závodiště, jsme tam mokli a snažili se:-D Ale nevadí, aspoň se nestal žádný průšvih ve vztahu psi versus koně. I když parkury byly dostatečně daleko a v sobotu se taky nic nestalo, tak člověk nikdy neví a náhoda je blbec.

Na výkonec pesanů to bylo v hodně případech znát. Mě osobně z našich překvapil Zuzky kavalírek Benny, který na parkuru standardně "běhá" pro to, aby panička neřekla, a že když už má ten párek... a tady v tom dešti běhal jak torpédo, pokaždé na bedně a vyběhal si první dvě výborné v kategorii SA2!!! Takže Beňáku, těš se, na každé závody speciálně kvůli tobě potáhnu konev a vodu. Jinak ale teda věštšina pejsků nesla vodu spíš nelibě.

Diváků bylo asi tolik jako v sobotu - takže povětšinou rodina, příbuzní, kamarádi závodníků. Ale ono kdo by tam taky moknul, koně nikde a urousaní psi poschovávaní v bedničkách, vidět bylo vždy jen aktuálně závodícího a jednoho dva, co se připravovali na běh.

Ráno se nás lidi ptali, proč EXTREME AGILITY, že dvoje zkoušky není nic extrémního. Po tom celodenním slejváku jsme se teda shodli všichni, že extrémní to bylo až až:)

Paní rozhodčí Plíštilová statečně pískala, nějakou kapkou si rozhodně nenechala zkazit náladu a ani závodníkům nedala nic zadarmo. Obzvlášť trojkové parkury byly teda pro fajnšmekry. Z "eSek" do trojek nikdo nepřijel (a dle komentářů ostatních dobře udělali), z "M" doběhl jeden a z velkých nikdo. Tak jsme se smáli, že A3 vyhrála paní rozhodčí:-) Ona to při své závěrečné řeči taky moc hezky okomentovala, pochválila nás, že jsme parkury doběhávali, i když už to bylo zbytečné a že sem tam se někdo disknul jen proto, aby si nezkazil psa skočenou zónou nebo tak. Prostě po celou dobu vládla taková hezká atmosféra. Ono jak se říká, neštěstí spojuje, a kombinace deště a jednoho disku za druhým asi moc lidem jako šťastná nepřišla:-D

Asi všichni ale byli rádi, když se naložili do aut a uháněli domů pro suché ponožky a teplý čaj. My jsme doma vyložili "útulek", psiska popadali tam, kde zrovna stáli, a i polštářovej silkáč spal na podlaze uplně mrtvej. Ale takhle v suchém oblečení na ten den moc ráda vzpomínám, a věřím (nebo chci věřit), že nejsem jediná.

A na konci jako obvykle poděkování - jenomže sice to je už ohrané, ale myslím to vážně a vím, že všichni od nás, kdyby měli tu možnost, tak každému osobně poděkují za to, jak to bylo bezva. Přijeli samí fajn lidi a nikdo neprudil, i když trochu nadávat na to, že nebyly koně, a že prší, a kdesi cosi, by asi mohli, prostě kdo chce, důvod si vždycky najde. Takže - moc Vám všem děkujeme a těšíme se na další, snad už méně extrémní, akcičky :)

Monika od Číňánka Alfíka nám poslala odkaz na fotečky, tak pro ty, kdo se nedívají do komentářů, ho kopíruju sem a Monice za nás za všechny moc děkuji!

Výsledky:

První běh všechny kategorie
Druhý běh všechny kategorie


A protože mě začlo bavit kopírování mejlů od našeho mejlovacího človíčka, tak tady máte další ukázky:

Ahojky,
včera přivezli ze závodiště překážky, vše je celé :-) ALE služebáci začali dělat KANALIZACI a vyndali panely z cesty, tak se nedalo vyjet na cvičák. Vše jsme museli složit dole na silnici. A pak hurá nahoru, jak šerpové. Áčko, kladina, kanystry s vodou....... Prostě EXTREME od začátku až do konce.

Celá tisková zpráva | Počet komentářů: 694 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

  Novinky:


Něco málo pro dobrou náladu - vtípky


  Diskuse:

  Kalendář:
<<  Červenec  >>
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31     

  Anketa:
Na závodech agility jako cenu za vítězství já a můj pes uvítáme nejraději:

Poháry
3195 (3195 hl.)
Hračky
2446 (2446 hl.)
Pamlsky
2440 (2440 hl.)
Granule
2327 (2327 hl.)
Věcné ceny
2437 (2437 hl.)

Celkem hlasovalo: 12845


[CNW:Counter]