15. 07. 2024   O nás   Agility   Flyball   Frisbee   Sponzoři   Naši členové   Úspěchy   Akce   Fotogalerie   Video   Odkazy   Kurz

 


Lesní azylChata u KomorníkaVlčí doupěŠachový klub ve StrmilověJindřichohradeckovodlitniRomantikaUbytování velkých skupinChata na SamotěPronájem rekreačních objektůHotel ve StrmilověRybářstvíGambit

 
00.00.0000:

Zpět na úvodní stránku
Opus Dei

Kontaktujte nás:
agilitysezemice@seznam.cz

Předseda klubu:
Altová Zdeňka
mobil: 776 256 496

Člen výboru:
Novotná Renata KURZ
mobil: 606 357 981
agi.max@seznam.cz

Člen výboru:
Nováková Petra
mobil: 732 901 626


EXTREME AGILITY sobota

.. aneb první, ta obávanější část EXTREME AGILITY víkendu na dostihovém závodišti.

Utahaní a moc spokojení jsme se právě vrátili ze závodiště a po třech hodinách probírání se fotkama můžu celý den uzavřít článkem a těšit se na zítřejší, neméně náročnou akci.

Předpověď počasí naštěstí moc nevyšla, takže z obávaného celovíkendového deště byla menší průtrž mračen až o půl šesté, tedy v době, kdy jsem začínala dělat fotky a na plotně stála polívka. Snad to takhle krásně stihneme i zítra.

Od rána krásně svítilo sluníčko, chvílemi jsme si říkali, že už by mohlo zhasnout. Bylo docela dusno a asi se to projevilo i na pesanech, některým se moc na parkuru předvádět nechtělo, i když normálně běhají super.

Nejdříve se běžel běh štěňátek. Jednoduchý, kraťoučký parkur, žádné těžké překážky (slalom, houpačka..) - měli tam jen skočky a tunely. Jenomže jak s námi štěňátka vypekla, skoro všechna běhala líp než kdejaký dospělý pes. To jsme teda nestačili zírat. Po prvním běhu štěňátek následoval běh dorostu. Dorostencům pan rozhodčí přidal na parkur zeď a trošku jim ho stížil, ale jen decentně. Zaběhli ho taky bez sebemenších problémů. Pak si dali obě kategorie ještě jeden běh a aby mohli štěníci odjet domů nebo si jít po svým, vyhlásili jsme výsledky našich nadějí a budoucí konkurence.

Po přestávce se běžel open všech "smolíků", pak medíků a pak velkých. S výkonostním průkazem i bez. Z toho neustálého přestavování parkurů jsme byli všichni mrtví ještě než jsme vyběhli na start. A když měly mít obě kategorie stejný parkur, přišlo nám to jednodušší. Ale vyhlašovalo se každé zvlášť :o) Pár závodníků si půjčilo "cizí" pejsky, protože se svými běhat nemohli. Takže Kuba Andrýs si zazávodil s Eliščinou E.T. a aby to Elišce nebylo líto, půjčili jsme jí Barču. Bylo to zajímavé a myslím, že to bavilo jak přihlížející, tak všechny zúčastněné, a že to na cvičáku v nejbližší době uděláme zase:-D

Během přestavby parkurů dospělých závodníků nám zatancovalo pár dobrovolníků z našich řad. Nejdřív Zuzka s Anetou, pak Eliška s Agátkou a nakonec ještě Lenďa s polštářkem Teddym. Každé vystoupení bylo trochu jiné, ale všechny byly super. Tak jsme tak viděli, že se ještě máme co učit:o))

Po openu přišel na řadu jumping, krásný běhavý parkurek a pak hurá, vyhlásit výsledky a mít "padla". Ale ono houby. Bylo ještě málo hodin, takže se udělala soutěž v paralelním slalomu a potom jsme šli omrknout taxis. Cestou na něj jsme odbočili k vodě, kde se většina pejsanů osvěžila a napila, takže super zpetření po tom dusném dni. No a po prohlídce dostihového závodiště, zpestřeného výkladem naší Kalamity, jsme udělali veřejný trénink a pak totálně odpadli. A hurá, zítra o půl osmé na závodišti :-D

Ještě bych za nás všechny chtěla poděkovat těm pár zúčastněným za to, jak byli fajn. Celá akce proběhla bez jediné vrásky na čele a naprosto hladce. Incident pes versus kůň nebyl, kde měli být psi na vodítkách, byli na vodítkách, prostě bylo to opět super. A mile mě potěšilo, že tam byli i lidi, co tu četli ty "konstruktivní" diskuze a nenechali se odradit. To jsem teda koukala. Takže Vám všem děkujeme, byli jste skvělí!!!

Výsledky

První část fotek :)


A někdo o nás taky dokonce napsal..:


Celá tisková zpráva | Počet komentářů: 51663 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

  Novinky:


Něco málo pro dobrou náladu - vtípky


  Diskuse:

  Kalendář:
<<  Červenec  >>
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31     

  Anketa:
Na závodech agility jako cenu za vítězství já a můj pes uvítáme nejraději:

Poháry
3195 (3195 hl.)
Hračky
2446 (2446 hl.)
Pamlsky
2440 (2440 hl.)
Granule
2327 (2327 hl.)
Věcné ceny
2437 (2437 hl.)

Celkem hlasovalo: 12845


[CNW:Counter]