Tomík a Fík

Autor: administrator <mf21(at)seznam.cz>, Téma: Naši členové, Vydáno dne: 29. 10. 2012


Tomáš Rohr Býšť
Stříbrný střední pudl s PP Fík nar. 27.2.2009


Jmenuji se Tom, když mi bylo 7 let, tak už mamka se starším bratrem Martinem pravidelně jezdili na agility cvičák. Abych se naně nemusel jen dívat, koupili mi také pejska.

V květnu 2009 jsme si přivezli domů našeho třetího člena psí smečky, kterého jsem pojmenoval Fík. Možná, kdybych vybral jiné jméno, nevyrostl by z původně trpasličího pudlíka střeďák :-). Psí školičku základní poslušnosti a kurz Agilit pro začátečníky absolvoval Fík s mamkou, ale nyní už trénuji s Fíkem já.

Na první neoficiální závody jsme vyrazili do Pardubic - Svítkova. S Fíkem jsme se umístili na 3. místě v kategorii M (začátečníci). V září 2011 jsme startovali na prvních oficiálních závodech v Rýzmburku. Do září 2012 jsme absolvovali ještě několik oficiálních závodů, abychom se kvalifikovali na Mistrovství ČR dětí a mládeže (MRM) 2012.

V září 2012 na MRM jsme se s Fíkem umístili na 3. místě v kategorii M - děti do 14 let.

Fík má doma ještě tři psí kamarády, Eddyho, Sama a Jassicu. Eddy běhá s mamkou i Martinem a Sam běhá s Martinem. Jassica je ještě štěně, ale myslím, že bude velmi šikovná a rychlá :-).